Fundacja Aktywnie Razem | II Turniej Tenisa Stołowego
2716
page-template-default,page,page-id-2716,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

II Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę 4 listopada 2017 r., z inicjatywy Fundacji Aktywnie Razem, odbył się w Świątnikach Górnych Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza MiG Świątniki Górne. Głównym partnerem Imprezy był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Honorowy patronat tego sportowego wydarzenia objęli: Burmistrz MiG Świątniki Górne dr Witold Słomka Poseł na Sejm RP, Przewodniczący Sejmowej Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Ireneusz Raś, oraz Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Dariusz Szumacher, Ambasadorem turnieju była Pani Jolanta Szatko-Nowak.

Druga już edycja tego turnieju wpisuje się w coroczny cykl wydarzeń, mających na celu przygotowanie i podkreślenie uroczystości Święta Niepodległości. W imprezie udział wzięło 54 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach:

  • Kategoria OPEN dla Gości
  • Uczniowie szkół podstawowych (ur. 2005-2009)
  • Uczniowie szkół podstawowych/gimnazjalnych (ur. 2002-2004)
  • Seniorzy (ur. 2001 i starsi)

Fundacja „Aktywnie Razem” dziękuje wszystkim Uczestnikom za wspaniałą sportową rywalizację i ducha walki. Zwycięzcom w poszczególnych kategoriach składamy uznanie i gratulacje. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom turnieju i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Pragniemy również serdecznie podziękować tym wszystkim, dzięki którym to przedsięwzięcie mogło się odbyć a więc Władzom Miasta i Gminy Świątniki Górne na czele z Panem Burmistrzem dr Witoldem Słomką, a także wszystkim Sponsorom i sympatykom tenisa stołowego.

Fundacja Aktywnie Razem
PREZES Witold Gawor